Naše Služby

Vedenie
Jednoduchého Účtovníctva

Vedenie jednoduchého účtovníctva nemusí byť pre každého naozaj jednoduché, preto Vaše starosti s vedením peňažného de nníka a ostatných účtovných kníh môžete prenechať na nás.

Vyhotovenie Daňového Priznania

Vypracovanie daňového priznania skutočnými účtovníkmi, vďaka čomu máte bezchybné priznanie aj s poradenstvom pri optimalizovaní daňového základu.
Vypracovanie daňového priznania pre fyzické osoby typ A a B


Firmy

Zvažujete začať podnikať a neviete sa rozhodnúť či živnosť alebo spoločnosť s ručením obmedzeným? Prevedieme vás výhodami a nevýhodami jednotlivých foriem podnikania a nájdeme pre vás najvhodnejšie riešenie.

Vedenie Podvojného Účtovníctva

Poskytujeme komplexné vedenie podvojného účtovníctva pre všetky firmy a organizácie registrované na území Slovenskej republiky.


Kompletné Mzdy Zamestnancov

Vedieme vašu kompletnú personálnu a mzdovú agendu. V rámci kompexnej starostlivosti od prihlásenia zamestnávateľa a zamestnanca až po úplné odhlásenie na daňovom úrade a poisťovniach. Zabezepčujeme aj komunikáciu s jednotlivými inštitúciami nielen pri mesačných hláseniach ale rovnako aj pri kontrolách.

Kompletné založenie s.r.o.

Kompletné založenie s.r.o. poskytujeme na celom Slovensku. Základné imanie nemusíte splácať na bankový účet, stačí písomné vyhlásenie, ktoré vám pripravíme.

Prečo využiť našich účtovných služieb?

Ušetríte za počítačové a softvérové vybavenie.
Nemusíte kupovať odbornú literatúru, ktorá sleduje zmeny v účtovaní.
Ušetríte mzdové náklady na účtovníčku(ka).
Ušetríte za školenia, ktoré upevňujú a rozširujú vedomosti okolo zúčtovania o posledné zákonné úpravy.
Zostane Vám tak oveľa viac času na realizáciu Vašich podnikateľských vízií.
Môžete sa sústrediť na Vaše podnikanie.